28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Ma feltettem végre én is, de már az elején "elakadtam".
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egyből szmbejött néhány negatívum és adódott néhány kérdés.
Tal az üt magától is?Ha nem nyomok semmit, akkor is elkezdi csépelni a jó népet(practice-ben).
Ilyen hülye a szinkron benne?Nekem (elvileg)normal-ra van állítva a szöveg sebesség, de érthetetlenül gyorsan gagyognak.
Gamepaddel lehet nyomni?
Remélem tudtok segíteni, mert érdekelne a játék, grafika nagyon bejön.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat