Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egyből szmbejött néhány negatívum és adódott néhány kérdés.
Tal az üt magától is?Ha nem nyomok semmit, akkor is elkezdi csépelni a jó népet(practice-ben).
Ilyen hülye a szinkron benne?Nekem (elvileg)normal-ra van állítva a szöveg sebesség, de érthetetlenül gyorsan gagyognak.
Gamepaddel lehet nyomni?
Remélem tudtok segíteni, mert érdekelne a játék, grafika nagyon bejön.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
