28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

cINC2
cINC2 [3764]
"Tal az üt magától is?" Ha nem épp őt irányítod, akkor igen.

"Ilyen hülye a szinkron benne?" Szerintem tökéletesen érthető, talán te vagy béna.

"Gamepaddel lehet nyomni?" Passz.

Ennyi idő alatt szerintem mindegyikre rájöhettél volna.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

GustyX
GustyX [7048]
Ma feltettem végre én is, de már az elején "elakadtam".
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egyből szmbejött néhány negatívum és adódott néhány kérdés.
Tal az üt magától is?Ha nem nyomok semmit, akkor is elkezdi csépelni a jó népet(practice-ben).
Ilyen hülye a szinkron benne?Nekem (elvileg)normal-ra van állítva a szöveg sebesség, de érthetetlenül gyorsan gagyognak.
Gamepaddel lehet nyomni?
Remélem tudtok segíteni, mert érdekelne a játék, grafika nagyon bejön.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat