"Ilyen hülye a szinkron benne?" Szerintem tökéletesen érthető, talán te vagy béna.
"Gamepaddel lehet nyomni?" Passz.
Ennyi idő alatt szerintem mindegyikre rájöhettél volna.
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
