28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Vannak jó pillanatai? Szerintem az egész film egyetlen jó pillanat, de ez perszonális vélemény. Eredeti látványvilág és sztori, király hangulat, mi kell még? Jahh, és évek óta megvan nekem ez a film eredetiben, szóval nem akkor ismerek meg filmeket, amikor kijön warezben. Leglábbis nem feltétlenül. Az izlésemet meg én magam határozom meg, nem a kalóz kínálat...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

The Lord
The Lord [3553]
Nofene, sikerült letölteni a magyar dvdripet?

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Peace
Peace [28898]
Jesszusom!!! Most látom, hogy nincs topicja ennek a kegyetlenül jó filmnek. Most néztem meg végre valahára, és elképesztően tetszett! 1998-ban készült a film, és nagyon sok jelenete kísértetiesen hasonlít az 1999-es Matrix egyes jeleneteire. Volt honnan meríteniük a Wachowski fivéreknek! Aki szereti a matrix stílusú filmeket/storykat, az nem fog csalódni! Nézzétek meg mindenképp!

"John Murdoch egyedül ébred egy furcsa hotelszobában. Nagy megdöbbenésére kiderül, hogy körözés alatt áll egy brutális gyilkosságsorozat első számú gyanúsítottjaként. A baj csak az, hogy nem emlékszik semmire. Az emlékei teljesen kitörlődtek és a rendőrséggel a nyomában kétségbeesetten próbálja megtalálni igazi személyiségét.
Kutatása során rábukkan az 'Idegenek' főhadiszállására. Ezek az árnyékszerű figurák képesek megállítani az időt és a fizikai valóságot..."

Vissza

Fórumszabályzat