28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

R.Deckard
R.Deckard [1113]
Pedig jó film.

Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php

thiefpaper
thiefpaper [15]
Egyébként nem tudom, hogy itt kik ismerik azt a művet, amiből a 13. emelet készült, de azt is érdemes elolvasni (Daniel F. Galouye: Simulacron 3, magyarul A Szimulátor). Ja és persze sokkal jobb, mint a film, ami sajnos csak gyenge utánzat lett.

Vissza

Fórumszabályzat