28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

R.Deckard
R.Deckard [1113]
mikor a tvben ment, nekem mar akkor is tetszett. A szinkron a doktornal nem annyira jo, mint angolban. Pedig a tvben az is tetszett, a santito, szurcsogo Dr. Schreber

Julius 4.-8 Tuntetes, Az igazsag napja: http://www.szmm.hu/huzzunkel/index.php

The Lord
The Lord [3553]
Na, azért ennyire nem kell elájulni, csak mert egy ismeretlen film és vannak jó pillanatai. Bezzeg, amikor anno ment a tv-ben, senki nem ujjongott tőle... ezen is látszik mennyire a warez határozza meg a közízlést itthon.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat