28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Az meg elég szánalmas, hogy moziban ilyen minőséget kapsz a pénzedért, otthon meg simán látod az egész feliratot. Vicc! De jó, hogy nem járok szinemába.
hriszto
hriszto [7565]
tudod moziban ezt nehéz megoldani!

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Peace
Peace [28898]
Persze ha nem szélesvásznút néztél, az szop*s.
Peace
Peace [28898]
Felirat pozíció mozgatása!!! Csak lekellett volna húzni a fekete részre a szöveget.
hriszto
hriszto [7565]
Szerintem jó film!
meg magát a háború borzalmait hanem a kiskatona félelmeit, gyötrődését mutatja be. Bizonyos szempontból engem A szakaszra emlékeztet. ott mutatták be igazán jól a katona lelkiállapotának a változását. Szerintem ezt a részét itt eléggé jól oldották meg.
Igaz, hogy nincs benne 3 órányi akció és folyamatos lövöldözés, de nekem így is tetszett! csak kár, hogy a felirat színe fehér volt így a sivatagos jelenetknélk nem minden esetben lehetett elolvasni.

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Vissza

Fórumszabályzat