28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Europa Universalis III



Írd ide hozzászólásod:

Akárki
Akárki [1675]
Ez nem igaz.

Téli hónapokban nagyobb vonulás közben az emberveszteség. 5000 fős sereggel csak a kis városokat, várakat tudod ostromolni. Sajna egyre nagyobb seregeket kell vezetni 10000 embert elbíró tartományokba. És olyan sereget kell odavezetni, ami a felmentősereget vissza tudja verni. Az EU-ban véráldozatos az ostrom nagyon, de ez van. Jó így.

Az AI-t se bántsátok. Állítsd legnehezebb fokozatra, álltsd be a lázadásokat is, és meglátod. Ha sokat háborúzol, vagy jogtalan háborút viselsz, leesik a stabilitás, és lázadni kezdenek. De a sok háborúzáskor mindenki hadat fog üzenni. Viszont a szövetégeseid segíteni fognak. Azt ugyan nem tudod meghatározni hogy hol, de ez van. Segít. Valahol segít. Azonkívül egy 4 évvel ezelőtti játék AI-jét szidjátok, holott, az egy éves TW-Rome AI-ja meg sem közelíti ezt a szintet. A mentést én évenkéntre tettem, nem volt instabil.

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Vissza

Fórumszabályzat