
Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...
Van egy kurva régi albumom tőlük, egy koncertfelvétel, rajta a legjobbakkal: Mutt, Dumpweed, Damned, What's my age again, voyeur, stb....De inkább elektronikus zenéket hallgatokSzenvedély nélkül a foci halott.
méne lenne rock? azért nem lehet valamit "nem rock"-nak nevezni, mert esetleg neked nem tetszik. A rock arról szól hogy van benne gitár, dob, meg énekes... ennek megfelel a Linkin Park... a techno arról szól hogy szintetizátorral előállított, ritmusos hangok és esetleg ének szerepelnek egy előadásban, a Scooter ennek megfelel, a hip-hop... namindegy, nem sorolom fel az összes műfajt, és ha esetleg az előbb felsoroltak "nem is azok", amiknek mondtam őket, mégis különböző stílusokat képviselnek, és ez a lényeg... de legalább Mozartba nem kötöttél bele
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.