de amugy sztem ha szereted a blinket akkor hallgass egy kis bad religiont, nagyon jó számaik vannak
de amugy sztem ha szereted a blinket akkor hallgass egy kis bad religiont, nagyon jó számaik vannak
Van egy kurva régi albumom tőlük, egy koncertfelvétel, rajta a legjobbakkal: Mutt, Dumpweed, Damned, What's my age again, voyeur, stb....De inkább elektronikus zenéket hallgatokSzenvedély nélkül a foci halott.
méne lenne rock? azért nem lehet valamit "nem rock"-nak nevezni, mert esetleg neked nem tetszik. A rock arról szól hogy van benne gitár, dob, meg énekes... ennek megfelel a Linkin Park... a techno arról szól hogy szintetizátorral előállított, ritmusos hangok és esetleg ének szerepelnek egy előadásban, a Scooter ennek megfelel, a hip-hop... namindegy, nem sorolom fel az összes műfajt, és ha esetleg az előbb felsoroltak "nem is azok", amiknek mondtam őket, mégis különböző stílusokat képviselnek, és ez a lényeg... de legalább Mozartba nem kötöttél bele
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.