28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Europa Universalis III



Írd ide hozzászólásod:

Akárki
Akárki [1675]
3D lesz...

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Czimbi
Czimbi [1466]
Szerintem is... lehet, hogy nem lesz olyan szép, de mindenképpen szórakoztató!

Az új képeket látva óriási a különbség a régi játékhoz képest!
Akárki
Akárki [1675]
Na... Csak lesz belőle valami. Ha tényleg pár hónappal az MTW 2 után fog kijönni, akkor A TW felkötheti a gatyáját.

www.julius-kronika.atw.hu www.pannonlegio.extra.hu

Vissza

Fórumszabályzat