28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Motoracer 3



Írd ide hozzászólásod:

Krilin
Krilin [91]
A Motoracer 3 nem indul el Windows XP alatt még kompatibilis módban sem, talán itt a probléma. WinMe alatt kifogástalanul fut.

Vissza

Fórumszabályzat