28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

Számvéber
Számvéber [93]
Kedves Gerry!

Ha hívnak minket (kollégáimat vagy engem), szívesen megyünk. De mivel nem hívtak, nem megyünk. Vagyis legjobb tudomásom szerint az elkövetkező hat hónapra nem érkezett felkérés a SZTE-től.

Üdv:
Számvéber Norbert

Vivere militare est

Gerry
Gerry [8082]
Kedves Norbert!

Mint azt az 56-os előadások keretein belül tarott előadásod (Budapest ostroma) után kérdeztem, nevezetesen, hogy várható-e a magyarországi harcokról előadás a SZTE valamely karán, valamely helyszínen, nos ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy Te avagy valamely kollégád nem tart előadást erről -avagy egyéb II. VH-hoz kapcsolódó témákról?
(Tudom, a kérdés jó, nézzek utánna Azonban a hírek terjedése a magyar felsőoktatási intézményekben néha módfelett illogikusan történik, márha történik egyátalán.)

Üdv:

Gerry
Számvéber
Számvéber [93]
Kedves Mindenki!

A HM HIM által rendezett "Hadtörténelmi Délutánok" sorozat következő rendezvénye 2006. május 20-án, szombaton 13 óra 30 perckor kezdődik a Hadtörténeti Intézet és Múzeum (1014, Budapest, Kapisztrán tér 2-4.) II. emeleti "Tóth Ágoston" termében.

Ezúttal jómagam tartok előadást "Egy páncélosütközet anatómiája: Zámoly, 1945. január 7-12." címmel.

Minden érdeklődőt nagyon sok szeretettel várunk!

Üdvözlettel:
Számvéber Norbert

Vivere militare est

Vissza

Fórumszabályzat