Ha hívnak minket (kollégáimat vagy engem), szívesen megyünk. De mivel nem hívtak, nem megyünk. Vagyis legjobb tudomásom szerint az elkövetkező hat hónapra nem érkezett felkérés a SZTE-től.
Üdv:
Számvéber Norbert
Vivere militare est
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vivere militare est
Azonban a hírek terjedése a magyar felsőoktatási intézményekben néha módfelett illogikusan történik, márha történik egyátalán.)
Vivere militare est