28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Mann
Mann [458]
Nem azon már túl vagyok.
Még1 kép az ominózus helyszinről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060519/trl_2006-05-19_11-49-53-90_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amikor a libikókán kell a ládákat fellökni és a 3 kapcsolóra rárakva felnyilik egy kapu. Beléptem a kapun és egyből bejön ez a video.

Vissza

Fórumszabályzat