28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Na láttam 1 hd múvit, amiben már a játék menüje is benne volt. Az volt az érdekes, hogy demóverziónak tűnt, de konzolos volt (a menüben b-vel meg ilyenekkel lépkedett). Ilyenek voltak benne, hogy "Short demo1, short demo2, full demo, level selection" ezek a lényeges menüpontok, amiket meg is jegyeztem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat