Bevittek már késes verekedésért,de akkor én voltam az áldozat.
Szoval a részegeskedés nem illegal ugyhogy zat nem írom,de kábítoszer birtokolás és fogasztás például warezolás,meg kisebb csalások.Kb ennyi

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
