Nem tudjátok, hogy ebben a részben lesz e Coop mód?
Mert azt tudom, hogy versus mód biztosan újra lesz, meg azt is hogy egyjátékos módban lesznek társaink akikkel hasonlóan összelehet majd dolgozni mint a CT coop-ban, de olyanról nem hallotam még hogy itt is lesz rendes coopozás...