28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Passz...

Viszont láttam Versus módból képeket, és nagyon durván nyomatják az ipart benne!

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Corleone1
Corleone1 [1782]
Nem tudjátok, hogy ebben a részben lesz e Coop mód?
Mert azt tudom, hogy versus mód biztosan újra lesz, meg azt is hogy egyjátékos módban lesznek társaink akikkel hasonlóan összelehet majd dolgozni mint a CT coop-ban, de olyanról nem hallotam még hogy itt is lesz rendes coopozás...

||www.splintercell.hu||

Vissza

Fórumszabályzat