Szerintem RTS-eknél kár erőltetni a közeli nézeteket...
Egyébként meg Droidekák?? SW 3 után??? Ez nekem új.
Ja, és pár képen lehet látni valami "fénylasszót", vagy mit. Ez valami dzsedáj újítás? :-D
Új képeket adtak aki az új Star Wars RTS első kiegészítőjéről a Star Wars: Empire at War: Forces of Corruptionról, melyben most egy alvilági főnök szerepét kapjuk, így építgethetjük birodalmunkat az árnyékból.

















