28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

C&C 3: Tiberium Wars trailer

Egy trailer érkezett a titokzatos harmadik fajról.

Írta: Retee 5 hozzászólás

Ahogy közeledik a legendás Command & Conquer széria harmadik részének a Tiberium Warsnak a megjelenése, egyre jobban szaporodik a róla megjelenő hírmorzsák száma. Az eddigi epizódokhoz képest komoly változás, hogy nem csak a már megszokott NOD vs. GDI harcot folytathatjuk le, hanem feltűnik egy titokzatos harmadik faj is, az idegenek, akik látván a Tiberium elterjedését, úgy gondolták, hogy ideje inváziót indítaniuk és elfoglalni a földet a meggyengült földi frakcióktól. Legutóbb már képeken is megnézhettük őket, most azonban érkezett egy trailer, amely in-game akciókban is bemutatja harcosaikat. A mindössze 11 megás videót letöltési szekciónkban találhatjátok meg.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Platform:

Fejlesztő: EA Los Angeles

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés:
2007. PC
n/a: X360

Minimális rendszerigény: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (Vista: 1 GB), 64 MB-os 3D kártya (Vista: 128 MB), 6 GB HDD, DVD-ROM

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
:-D
MagicMoment
MagicMoment [17778]
az nem gáz,nyáron költöttem rá egy kisebb ML merci árát :D
tényleg nagyon kicsi merdzsó >:-]
Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
És amit a masinára kell költeni, az smafu?
Ha nem adtam volna el tavaly, mára már egy használt kisautó árában lennék...
:-((
MagicMoment
MagicMoment [17778]
na most tessék. ez is közeledik. de 12e ft-ba kerül.
annak ellenére,ahogy a magyar gazdaság éppen figyel,szerintem igen keveseknek lesz pénzük megvenni eredetiben. és persze jön a sztálkör is. szintén eredetiben. hihetetlen,h még mindig van pofájuk a gyártóknak ennyit elkérni.
majd cimbitől jól elkérem. ő ugyis eredeti párti x_O
de akkor is felháborító. X-(
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)