28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Újabb Guild Wars bajnokság

Indul a 2007-es idény több mint százezer dolláros összdíjazással.

Írta: Madrac

Bejelentették végre a 2007-es Guild Wars bajnokságot, mely májusban indul majd. Mindenki magas szintű kihívást találhat benne egyedül vagy guildjével együtt. Összesen több mint százezer dollár értékben adnak díjakat a nyerteseknek, havi közel tízezres lebontásban. Az új rendszer szerint több ezerszer annyi mérkőzést rendeznek majd, így sokkal több embernek lesz lehetősége kipróbálni tudását. A nagyobb játékosszámmal persze a nézők is sokkal több izgalmas párviadalt láthatnak. Hamarosan bejelentésre kerül a részletes díjazás május hónapra.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Guild Wars

Platform:

Kiadó: NCsoft

Forgalmazó: Automex

Megjelenés: 2005. április 28.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!