Pár napja jelentettük, hogy aranylemezre került a többször is halasztott belső nézetes akció, a BioShock. A víz alatti világban játszódó, groteszk, sötét humorú történetben a túlélésért küzdhetünk elkorcsosult "emberek" ellen, de egyéb meglepetéseket is tartogat az Irrational Games műve. Mivel a megjelenés már nagyon közel van, így persze természetes kérdés lehet, hogy jön-e, és ha igen, akkor mikor, egy demo verzió. Nos, ma ez meg is érkezett, igaz egyelőre csak Xobx 360-ra, de a kiadó közlése szerint hamarosan a PC-s tulajok is magukhoz szólíthatják a több mint 1 gigás próbaverziót. De addig is íme egy új trailer:
BioShock demo, trailer - Xboxon már kinn van
Hamarosan érkezik a PC-s verzió is.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
BioShock
Platform:
Fejlesztő: Irrational Games
Kiadó: Take 2 Interactive
Forgalmazó: Amex-Tec
Megjelenés: 2007. szeptember
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,4 GHz, 1 GB RAM, 128 MB-os DirectX 9.0c kompatibilis videokártya (GeForce 6600/Radeon X1300 vagy jobb, kivéve Radeon X1550), 8 GB HDD
Ajánlott konfiguráció: Core 2 Duo processzor, 2 GB RAM, 512 MB-os videokártya (GeForce 7900 GT vagy jobb), Sound Blaster X-fi hangkártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
goodboy007 2007.08.14. 12:01 [9203]
[törölt link]
FAQ - Fenntartjuk a jogot, hogy más játéksite-okra mutató linkeket előzetes figyelmeztetés nélkül töröljünk.
FAQ - Fenntartjuk a jogot, hogy más játéksite-okra mutató linkeket előzetes figyelmeztetés nélkül töröljünk.
Razor03 2007.08.14. 11:48 [14703]
No comment - M$
Az a baj, hogy az összes render videóra felkaptuk a fejünk és elégedetten bólogattunk, milyen jó game lesz. Aztán jöttek a hentelős ingame videók, ezeken kiakadtunk az őskövület játékmenet miatt. Szóval nem a látványos render videókkal kell megnyerni a gamereket, elég szemét húzás az ilyen módszer
Persze én is azt mondom, hogy a hangulat megmenti majd a játékot, meg abban is bízom, hogy nem leszünk rákényszerítve erre az össze-vissza rohangálós lövöldözős módszerre, hanem szépen csendben és nyugodtan is ki lehet majd játszani az ellent.
Az a baj, hogy az összes render videóra felkaptuk a fejünk és elégedetten bólogattunk, milyen jó game lesz. Aztán jöttek a hentelős ingame videók, ezeken kiakadtunk az őskövület játékmenet miatt. Szóval nem a látványos render videókkal kell megnyerni a gamereket, elég szemét húzás az ilyen módszer
Persze én is azt mondom, hogy a hangulat megmenti majd a játékot, meg abban is bízom, hogy nem leszünk rákényszerítve erre az össze-vissza rohangálós lövöldözős módszerre, hanem szépen csendben és nyugodtan is ki lehet majd játszani az ellent.
xeLaR 2007.08.14. 11:34 [4247]
Tény, hogy újat nem fog hozni a műfajba (pedig hangoztatták, hogy fog), de ettől függetlenül, sztem jó és hangulatos lesz.
Egyébként az új videó nagyon jó, tetszett is nagyon. Viszont ez a "elsőnek Xboxra a demót" nagyon gáz:-/ Adták volna ki egy időben mindkét platformra...
Egyébként az új videó nagyon jó, tetszett is nagyon. Viszont ez a "elsőnek Xboxra a demót" nagyon gáz:-/ Adták volna ki egy időben mindkét platformra...
McCl@ne 2007.08.14. 11:26 [13409]
Én azért várnék ezzel. A készítők által folyamatosan emlegetett forradalom pl. tutira elmarad, nem hinném, hogy egy csinos és hangulatos FPS-nél érdemes többre számítani. Arra utaló nyomot pl., hogy újradefiniálná a műfajt, sehol nem láttam, pedig megnéztem minden videót. Sőt, néhol Serious Sam-i egyszerűségéért vádoltuk, nem minden alap nélkül.
Dilizs 2007.08.14. 09:40 [3315]
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a videó és ez a játék, valami eszméletlen durvaság!!!!!:-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
