28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Tiberium - videó

Megérkezett a bemutató trailer.

Írta: Retee 19 hozzászólás

Tavaly decemberben vált hivatalossá, hogy az Electronic Arts ismét tesz egy próbát, és másodjára is megpróbálja átültetni a Command & Conquer univerzumot egy akciójátékba. A Tiberiumban főszereplőnk Ricardo Vega, akit mi irányíthatunk, s első feladatunk egy elit-kommandó összeszedése, akik bármilyen helyszínen, bárki ellen képesek felvenni a harcot. Nem egyedül kell tehát csatába indulnunk, sőt olyannyira nem, hogy némi-nemű stratégiai irányítási lehetőség is lesz a játékban, ahol a fokozódó háború folyamán egyre jobb páncélzattal, és egyre pusztítóbb fegyverekkel szerelhetjük fel osztagainkat. Mivel időként szinte komplett gyalogságokat kommandírozhatunk, így nem elhanyagolható az online játékmód sem, ahol a parancsnoklás több ember között oszlik meg, így hatékonyabbá válnak egységeink. A főhős persze marad Vega, aki egy speciális, egyedi fegyverrel rendelkezik, amellyel a hagyományos tüzelési módok mellett akár rakétákat is küldhet az ellenség torkába. A Tiberiumról most megérkezett az első, bemutatkozó videó, íme:

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Gerry
Gerry [8082]
Még pár hasonlóan értelmes hozzászólás, és Te viszont garantáltan nem fogsz maradni:-)
Morus
Morus [124]
ez egy fos és az is marad:-D
Peca001
Peca001 [156]
háát.... biztos én vagyok korlátolt de ez sztem ideális h akit picit is érdekel a c&c univerzum az tűkön ülve várjon egy in game videót... szal.. a videó nagyon király. nem azt kell nézni h mit mutatott a játékból
Zomil
Zomil [605]
ahogy elnézem neked sem jött össze
Szekuj
Szekuj [311]
"gyenge" loool
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (19 db)