Folyamatosan az eladási listák tetején trónol a Call of Duty negyedik része, s ez mind a PC-s, mind a konzolos verziókra igaz. A több díjat is bezsebelő Modern Warfare persze nem a sikeres akció-széria utolsó tagjaként készült, így számíthattunk az ötödik epizód elkészítésére is, amelyet most hivatalosan be is jelentettek. A Call of Duty 5 viszont ugyebár páratlan epizódszámot visel magán, s a COD-ról azt állították, hogy a páratlan számok (ahogy a 3 is) csak konzolokra jelennek meg a jövőben - eleddig. Mivel viszont a PC-s eladás is igen sikeresnek bizonyult, így az Activision ezúttal nem hagyja ki a személyi számítógépek tulajdonosait sem. A PC-re, Playstation 3-ra, Xbox 360-ra, Playstation 2-re, Nintendo DS-re és Wii-re 2009 márciusában megjelenő FPS amúgy - a hírek szerint - szakít a negyedik rész modern hadviselésével, és visszatér a második világháborús témához. Részletek később várhatóak.
Call of Duty 5
2009-ben jön az ötödik rész.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: World at War
Platform:
Fejlesztő: Treyarch
Kiadó: Activision
Forgalmazó: An-Tec
Megjelenés:
2008. november 14. PC
n/a: PS2, PS3, X360, Wii
Minimális rendszerigény: Pentium 4 3 GHz, 512 MB RAM (Vista: 1 GB RAM), GeForce 6600GT/Radeon 1600XT vagy jobb videokártya, DVD-ROM, 8 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
balint1097 2009.04.17. 19:10 [22]
milyen gyorsan adják kifelé a cod sorozatokat már lassan 6-ton fogunk
játszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
játszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leadtek 2008.12.24. 13:16 [316]
Sziasztok tudom hülye kérdés de hogy lehet nevet változtatni multiba???
balays82 2008.02.13. 10:19 [14276]
Tényleg érdekes, hogy amíg egy RTS-ben minden további nélkül berakják a németeket játszható félnek, addig FPS-ben nem igazán láttunk még ilyet. Valószínűleg politikailag nem lenne túl korrekt dolog náci katonaként fejlövéseket osztogatni a szövetséges erők kötelékébe tartozóknak (na meg ugye a nem elhanyagolható méretű amerikai piac sem lelkesedne feltétlenül a dologért). :-)
Morello 2008.02.13. 08:48 [5412]
Igazából én is ezen csodálkozok. Hogy még csak most jött ki a 4, sőt sikert sikerre halmoz, de már mindenki 5-ről, sőt 6-ról beszél....
padavan 2008.02.12. 21:44 [21647]
Reménykedtem egy közeljövős CoD-ban. Na, mindegy, ez úgyis csak egy "feles" rész lesz, és talán nem is ér el PC-re. Ami érdekesebb, az a 6. epizód lesz az IW-től. Az meg még arrébb van egy cseppet, hiszen a 4 is messze van még a lefutástól.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
