A Sega bezzeg nem húzta az időt, már a fejlesztés elején bejelentette, hogy a jó pénzért megvásárolt Aliens jogokból készülő játéka multipaltform fejlesztés lesz, így megjelenik PC-re is. Ahogy a név is sugallja, a savas vérű idegenek ismét megjelennek, ezúttal azonban mi is ott leszünk, hiszen az USA egyik tengerészgyalogosát alakítjuk, aki épp azon a bolygón teljesít szolgálatot, ahol egyre több furcsa, és kegyetlen gyilkosság kezdi el borzolni a lakosság idegeit. A taktikai-akciójátéknak készülő Aliens: Colonial Marinesról eddig csak képeket láthattunk, most viszont az egyik külföldi lap fel tudott venni egy Gearbox partyn bemutatott videót is, íme:
Aliens Colonial Marines - bemutatkozó trailer
Egy rövidke kamerás videó a Sega akciójátékáról.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Aliens: Colonial Marines
Platform:
Fejlesztő: Gearbox
Kiadó: Sega
Megjelenés:
2013. február 12. PC
n/a: PS3, X360
HOZZÁSZÓLÁSOK
Razor03 2008.09.08. 21:11 [14703]
:-D
De azt ugye tudjátok, hogy közel sem olyan lesz ez, mint gondoljátok. Csekk hell's highway aztán csekk borderlands, valami egyveleg motorra kell gondolni...áhh én megtanultam, hogy nem szabad ezektől semmit sem várni (mármint a játékfejlesztőktől általánosan). Hogy visít a sok birka a bejátszás végén :D:-/?
De azt ugye tudjátok, hogy közel sem olyan lesz ez, mint gondoljátok. Csekk hell's highway aztán csekk borderlands, valami egyveleg motorra kell gondolni...áhh én megtanultam, hogy nem szabad ezektől semmit sem várni (mármint a játékfejlesztőktől általánosan). Hogy visít a sok birka a bejátszás végén :D:-/?
padavan 2008.09.08. 21:07 [21647]
Ezt kár volt felrakni netre, nulla az értéke. Ez egy Alien-filmes klisé, amit a 4 filmben kábé ötvenszer láthattunk. Fú, szétnyílik az élijentojás, vajon most mi lesz? :-X
Samu G 2008.09.08. 21:03 [3933]
Ez csak egy kis Alien életérzést akar mutatni, sztem nagyon hangulatos.
Ha a játék is ilyen igényes lesz mint ez a rövidke trailer, akkor egy szavunk sem lehet majd.
Ha a játék is ilyen igényes lesz mint ez a rövidke trailer, akkor egy szavunk sem lehet majd.
Razor03 2008.09.08. 20:36 [14703]
De legalább fíílinges :D.
RAI*DEN 2008.09.08. 20:18 [3086]
Semmit se mutatott ez a trailer jó formán. Attól függetlenül, remélem meg lesz az a parázós hatása mint anno az AVP2-ben a marine solo részében. Anno ott nagyon paráztam, de oly szinten, hogy miután húgom törölte a mentésemet, már nem mertem újra neki állni, és ráadásul tök ki voltam borulva:-/
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]