ÁÁÁÁÁÁÁÁ! :-((:-((:-((
Éppenhogy elkezdtem játszani vele, nemár! Jellemző, mire rátalálok egy jó kis online játékra, hirtelen megszűnik az egész... ehh... X-(
A kezdeti hatalmas bukás után a Codemasters ingyenessé tette MMORPG-jét az RF Onlinet, jóval komolyabb sikereket érve el ezúttal. Sajnos nem sikerült meghosszabbítani a licenszét a játéknak, így november 9-vel bezárnak a szerverek még így is. Aki ki akarja még addig próbálni a játékot nem árt ha igyekszik most már.