28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Játék lesz A Grace klinikából is

Újabb TV-s sikersorozatot dolgoznak fel.

Írta: Madrac 4 hozzászólás

Az Ubisoft bejelentette, hogy játékot készítenek a Magyarországon is népszerű Grace klinika TV sorozatból. A Grey's Anatomy: The Video Game az elképzelt Seattle-i kórházban játszódik majd és eddig még nem látott eseményeket dolgoz fel. A különféle orvosi teendők mellett szerepet kapnak az emberi érzelmek is, erre is figyelni kell. A játék még 2009 elején jön majd Nintendo DS-re, Wii-re és PC-re.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Grey's Anatomy: The Video Game

Platform:

Kiadó: Ubisoft

Megjelenés:
2009. I. negyedév PC
n/a: Wii

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Mert egy Lostból oké, hogy játékot csináltak, mivel rengeteg potenciál van benne, az már más tészta, hogy nem használták ki, de könyörgöm egy GRACE KLINIKA??? Mi olyan van benne, ami megtobogtatja a játékos szíveket?:-((
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Egy House game nekem bejönne! :-D:-D

De egy Grace klinika?? Hát...LOL! :-|
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Grace klinika játék ÉS UBISOFT???? Akkor már inkább csinálnának a Houseból vagy a Vészhelyzetből, de pont a Grace Klinika? Pfff:-/
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)