28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Transformers: Revenge of the Fallen

Készül a folytatás játékváltozata is.

Írta: Madrac 2 hozzászólás

Idén újra visszatérnek a robotok a nagy sikerű film folytatásaként és gondolom mondani se kell, hogy a Transformers: Revenge of the Fallennek lesz játék változata is. Az Autobotok és a Decepticonok következő összecsapásának is a föld ad helyet, minden másodperc és minden döntés közelebb juttatja az emberiséget a pusztuláshoz. Mindkét oldal játszható lesz, tetszőlegesen válogathatunk majd a küldetések és karakterek között. Változatos helyszíneken dúl majd a csata, Kairó és Shanghai is helyet ad majd a robotok összecsapásának. Mindegyik gép más-más tulajdonságokkal rendelkezik majd, melyeket remekül kihasználhatunk robot és jármű alakban is. PC mellett szinte minden létező konzolra elkészítik a programot, megjelenésére pedig június végén számíthatunk majd a filmmel egy időben.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Transformers: Revenge of the Fallen

Platform:

Fejlesztő: Beenox

Kiadó: Activision

Forgalmazó: BSC Kft.

Megjelenés:
2009. június 26. PC
n/a: PS2, PS3, X360, Wii

Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,4 GHz, 1 GB RAM, GeForce 6600/Radeon 9800 Pro, 8 GB HDD, DVD-ROM, Windows XP/Vista

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Dilikutya
Dilikutya [167]
Szomorú, hogy az első normálisnak szánt PC-s Transformers játék akkora szar volt, ettől sem várok többet sajnos. Elég buta és egyszerű játékmenete volt, rendkívül egysíkú, ráadásul az irányítás nagyjából robot formában volt csak jó, repülőként egyenesen játszhatatlan a játék.
Mondjuk a 96-os Beast Wars még butább játék:).
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (2 db)