A 90-es évek egyik legendás játéka visszatér, méghozzá az eredeti fejlesztőkkel, visszanyúlva a kezdetekhez. A spanyol Pyro Studios legalábbis bejelentette a negyedik rész készültét, amiről viszont még nem sokat tudhatunk. A legendás(an nehéz) taktikai-RTS első két része hatalmas sikernek bizonyult világszerte, ám a Pyro később komoly hibát vétett, változtattak ugyanis a stíluson, ami egyáltalán nem nyerte el a közönség tetszését. Nem meglepő tehát, hogy most azzal kezdték, a negyedik epizód visszanyúlik a kezdetekhez, és ismét az első két fejlesztés játékmenetét kaphatjuk majd az arcunkba. Sajnos részletekről, megjelenési dátumról egyelőre nem tudunk írni, de remélhetőleg hamarosabb bővebben is bemutatkozik a Commandos 4.
Commandos 4
A Pyro Studios belevág az új rész fejlesztésébe; vissza a kezdetekhez.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Malin- 2009.09.02. 14:10 [2440]
Hát, ha szereted a kihívásokat...:-D
4rc28 2009.09.02. 14:03 [649]
És az miért jó nekem, ha a játék sokkal, de sokkal nehezebb lesz??:-D
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.
Malin- 2009.09.02. 13:58 [2440]
Ajánlom én is a Destination Paris modot, sokkal, de sokkal nehezebbé teszi a játékot. Utolsó pályát nem is tudom, hogy lehetne végig vinni..:-D
Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...
Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...
4rc28 2009.09.02. 09:18 [649]
Hát szerintem nem volt olyan baromi nehéz a commandos 2. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy soha nem kellett visszatöltenem, de összességében könnyű volt.
Egyedül az összes bonus könyv megtalálása volt nehéz és idegesítő néha(főleg a castle colditz nevű pályán) Tehát a küldetések könnyűek voltak, és hamar végeztem is velük, a könyvek miatt azonban sokkal tovább tartott az adott pálya+ nehezebb is lett mert olyan helyekre is el kell menni miattuk a ahol amúgy nincs semmi dolgunk.
Egyedül az összes bonus könyv megtalálása volt nehéz és idegesítő néha(főleg a castle colditz nevű pályán) Tehát a küldetések könnyűek voltak, és hamar végeztem is velük, a könyvek miatt azonban sokkal tovább tartott az adott pálya+ nehezebb is lett mert olyan helyekre is el kell menni miattuk a ahol amúgy nincs semmi dolgunk.
Barthezz 2009.08.29. 09:39 [54710]
Sztem sem volt könnyű a Commandos 2. Annyit nem szoptam vele, mint az első résszel, de ettől még baromi nehezek voltak a pályák ott is.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]