Bár már évek óta dédelgetik a harmadik rész lehetőségét, 2008-ban úgy nézett ki, hogy talán sosem gyűlik össze elég pénz az új Mortal Kombat filmre. Most viszont kellemes meglepetéssel kopogtattak a Youtube ajtaján az alkotók, méghozzá egy majd' 8 perces előzetes anyaggal, amely ráadásul igen hangulatosnak is tűnik. Már csak azért is, mert az alkotók célja az, hogy sokkal realisztikusabb, véresebb harcokat hozzanak össze, míg a történet jóval sötétebb lesz, mint az első két rész sztorija volt.
Egyes hírek szerint viszont ez csak egyfajta pilot film, amivel a rendező az internetes népszerűségre hajt, hogy ezzel tudjon házalni a stúdióknál a megfelelő pénzmennyiségért.
Mortal Kombat - trailer
Évek óta halogatják, de végre elkészülhet az új Mortal Kombat film; trailer.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Ghoost 2010.06.12. 22:41 [11787]
(nézzétek meg magyarul a MK-t, szinkronban így hangzik: "Gyere csak ide!" )
Te hogy fordítanád? :)
Amúgy Scorpion tényleg király lenne főszereplőnek, mindig is ő volt a kedvencem. Ez a történet azért valós alapokon is "mese" marad, pl Baraka rögtön felszabdalhatta volna Johhny-t, minek fárasztotta magát :)
Te hogy fordítanád? :)
Amúgy Scorpion tényleg király lenne főszereplőnek, mindig is ő volt a kedvencem. Ez a történet azért valós alapokon is "mese" marad, pl Baraka rögtön felszabdalhatta volna Johhny-t, minek fárasztotta magát :)
.:[Kain]:. 2010.06.12. 20:35 [11704]
szerintem arra gondolt, hogy a hírben még ez nincs egyértelműsítve, vagyis a megírója nem nézett utána (no offense).
szerintem baromság a mortal kombat karaktereinek valós alapokat keresni, hiszen maga az egész MK a másik dimenziókban, vagy hol játszódott, tehát egyszerűen nonszensz, de egy dolog nagyon bejött: hogy Scorpion lett a főszereplő, megcsavarva ezzel az egész storyt és végre nem egy liu keng kung lao szerzetes nyálgép hegyi mormotának kell szurkolni a film alatt. a get over here meg epic volt a végén! :D
(nézzétek meg magyarul a MK-t, szinkronban így hangzik: "Gyere csak ide!" :D )
szerintem baromság a mortal kombat karaktereinek valós alapokat keresni, hiszen maga az egész MK a másik dimenziókban, vagy hol játszódott, tehát egyszerűen nonszensz, de egy dolog nagyon bejött: hogy Scorpion lett a főszereplő, megcsavarva ezzel az egész storyt és végre nem egy liu keng kung lao szerzetes nyálgép hegyi mormotának kell szurkolni a film alatt. a get over here meg epic volt a végén! :D
(nézzétek meg magyarul a MK-t, szinkronban így hangzik: "Gyere csak ide!" :D )
Gump 2010.06.11. 22:46 [5430]
Jogos.
MattMatthew 2010.06.11. 22:13 [11918]
"komoly hangvételű Mortal Kombat-mozi"
:-D:-D:-D
Najó, ez volt az utolsó. Mostmár nem fogok itt kellemetlenkedni:-P.
:-D:-D:-D
Najó, ez volt az utolsó. Mostmár nem fogok itt kellemetlenkedni:-P.
david139 2010.06.11. 17:45 [18716]
#4 ;) Visszaolvasni sem árt néha:)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
