Valószínűleg jó ideje fejleszti már a Dice a Battlefield harmadik részét, hiszen a hivatalos bejelentés után nem kell éveket várnunk a megjelenésig, hanem csak idén őszig. A folytatáshoz pedig rengeteg újdonságot ígérnek a fejlesztők, illetve a Frostbite 2 motornak köszönhetően megújult, részletesebb grafika vár a rajongókra.
A Battlefield 3 PC-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra jelenik meg, ám a különböző platformoknál eltérő limitekre számíthatunk a multiplayer részben. Így PC-n akár 64 játékos is összecsaphat, míg a konzolokon "csak" huszonnégyen vethetik bele magukat a küzdelembe. A többjátékos mód mellett pedig az új BF single, illetve kooperatív részt is tartalmaz, s a küldetések során Tehránba, Párizsba és New Yorkba is eljuthatunk.
A szokásoknak megfelelően a harcok most is földön, vízen, levegőben zajlanak, s a fegyverek (illetve lesz jets csomag is) mellett a különböző járművekkel is harcba szállhatunk egymás ellen. Érdekesség, hogy az első információk szerint a Battlefield 3 már nem támogatja a Windows XP-t, így a PC-s verzió futtatásához Vistára, vagy Windows 7-re lesz szükség
Battlefield 3
Idén ősszel jelenik meg a harmadik rész.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Battlefield 3
Platform:
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés: 2011. október 28.
HOZZÁSZÓLÁSOK
LordMatteo 2011.02.08. 15:38 [29425]
Szép és jó az XP...múltidőben. Minden bizonnyal támogatná a játék az XP-t, ha a Microsoft frissítené az XP-t. Ha teszemazt az XP egy rejtett hibája miatt szar lesz a Bf3 XP-s rendszeren, akkor azzal a Dice nem tud mit kezdeni, így saját magukat óvják meg olyan hibáktól, amiket el sem kerülhetnek.
Lehet jönni a Win7 nagyobb gépigényével, de akinek a Bf3 el fog menni a gépén, annak a Win7 is...
(fúbakker, mennyiszer írtam le hogy XP...)
Lehet jönni a Win7 nagyobb gépigényével, de akinek a Bf3 el fog menni a gépén, annak a Win7 is...
(fúbakker, mennyiszer írtam le hogy XP...)
szmartin 2011.02.08. 12:20 [41]
Hali!
Emlékeztek a MoH 2010 Limited Edition megjelenésére? A megjelenő játék akkor úgy került a polcokra, hogy a Battlefield 3 béta tesztjére is jogosultságot/meghívást kap a vásárló. Miután megvásárolta valaki a szóban forgó játékot, a doboz kinyitása után szembesült a ténnyel, hogy nincs benne semmilyen kód, hanem majd az elkövetkezendő kb. 1 éven belül meghívást kap a tesztre. Most meg az derül ki, hogy a WIN XP-ét nem támogatja a játék.
Kérdezem... mi jöhet még ezek után???...ez ismét negatív szájízt ad a dolognak:-(((
Üdv
Emlékeztek a MoH 2010 Limited Edition megjelenésére? A megjelenő játék akkor úgy került a polcokra, hogy a Battlefield 3 béta tesztjére is jogosultságot/meghívást kap a vásárló. Miután megvásárolta valaki a szóban forgó játékot, a doboz kinyitása után szembesült a ténnyel, hogy nincs benne semmilyen kód, hanem majd az elkövetkezendő kb. 1 éven belül meghívást kap a tesztre. Most meg az derül ki, hogy a WIN XP-ét nem támogatja a játék.
Kérdezem... mi jöhet még ezek után???...ez ismét negatív szájízt ad a dolognak:-(((
Üdv
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]