Március 1-jére ígérte és meg is tartotta a szavát a Crytek, hiszen az Xbox 360-as darab után PC-re is kiadták a Crysis 2 multiplayer demóját. A próbaverzióban két pálya, a Skyline és a Pier 17 (mindkettő Manhattanbe kalauzol), illetve két csapat alapú multiplayer mód, a Team Instant Action és a Crash Site kapott helyet - tessék tölteni!
Crysis 2 - demo
Megérkezett PC-re is a multiplayer demo.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Crysis 2
Platform:
Fejlesztő: CryTek
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés:
2011. március 22. PC
n/a: PS3, X360
Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo/Athlon 64 X2 2 GHz, 2 GB RAM (Vista: 3 GB), 512 MB-os videokártya, 9 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
creedszl 2011.03.12. 12:11 [164]
kipróbáltam, full hd,hardcore,minden max 30fps alá nem megy.mindez alatt:Q8300 3,2 GHz,GTX460....szóval eddig ok...amúgy nem bejövős alapból nekem a crysis csak kiváncsi voltam...
EnforcerHUN 2011.03.01. 23:56 [914]
Majd ha holnap lenyugszom majd akkor játszok, mert hogy 2 pálya után valamilyen hiba, bug, vagy egyéb más baromság miatt ki kell lépnem az már idegesítő:-((
rootshaper 2011.03.01. 22:19 [1614]
Crysis 2 Multi Demo screenshotok
Gépem az infóban
Gamer settings - átlag 50FPS (pont jó a multizáshoz)
1440x900
Gépem az infóban
Gamer settings - átlag 50FPS (pont jó a multizáshoz)
1440x900
EnforcerHUN 2011.03.01. 22:08 [914]
A windows tűzfalban 2 crysis2 demo volt és mind a kettőt ki kellett pipálni és ment.
Igaz a szerver kereső nem ér sokat mert volt hogy 0/12-nek írta, megpróbálok belépni és full.:P
A game meg hát simán akadás mentesen fut, bár néha kidob azzal hogy "Hibát észlelt ezért leáll":P
Igaz a szerver kereső nem ér sokat mert volt hogy 0/12-nek írta, megpróbálok belépni és full.:P
A game meg hát simán akadás mentesen fut, bár néha kidob azzal hogy "Hibát észlelt ezért leáll":P
rootshaper 2011.03.01. 21:47 [1614]
iszonyat könnyű lett ez a játék, vagy csak túl sok csicska mer nekiugrani és lámulnak? egyszerűen képtelenség az első két helynél rosszabb eredményt elérni. most halálkomolyan, minden nagyzolás nélkül mondom, hogy ez biza irtózatos... még a sniperek is lámák! a fegyvernek semmi visszarugása nincs, csak rátenyerelsz a lövésgombra oszt heló, ha te kezdtél el előbb lőni akkor te nyersz, ha meg nem akkor ő. de a legtöbben még csak arrébb sem mozdulnak, csak állnak egyhelyben és várják a headshotot.
a hangok egész jók, de néha marha idegesítően nyavajognak a spanok, meg az ellenség is. nemtom lezuhanásnál van-e az a hang mikor üvölt mint a fába szorult féreg de attól frászt kapok kb.
az meg megintcsak vicces, hogy egyetlen meccs alatt, életem legelső Crysis 2 multi meccse alatt 2800 ponttal lettem első úgy, hogy a mögöttem levő másodiknak 700 ( HÉTSZÁZ ) pontja volt! nevetséges... arról nem is beszélve, hogy ez a pont elég volt ahhoz, hogy egyből NÉGY rankot lépjek.
azt viszont meglepve tapasztaltam, hogy gamer beállítások mellett a kis C2D procimmal meg GF9600GT kártyámmal röccenés nélkül fut ( nem döcög, FUT! ) 1680x1050 felbontásban! ezért le a kalappal a srácok előtt mert valami irtózatos teljesítmény lehet egy ilyen jól futó motort összehozni.
de ez persze nem menti meg a multit... tök agyatlan hentelés az egész. nemtom milyen játékmódok lesznek még de ez a random helyet bevédős conquest marhaság nagyon lámi és primitív. a menü tök átláthatatlan, az alap classok értelmetlenek, ha van custom is... áh, beigazolódott amire számítottam, nem lesz ez hosszú életű.
a hangok egész jók, de néha marha idegesítően nyavajognak a spanok, meg az ellenség is. nemtom lezuhanásnál van-e az a hang mikor üvölt mint a fába szorult féreg de attól frászt kapok kb.
az meg megintcsak vicces, hogy egyetlen meccs alatt, életem legelső Crysis 2 multi meccse alatt 2800 ponttal lettem első úgy, hogy a mögöttem levő másodiknak 700 ( HÉTSZÁZ ) pontja volt! nevetséges... arról nem is beszélve, hogy ez a pont elég volt ahhoz, hogy egyből NÉGY rankot lépjek.
azt viszont meglepve tapasztaltam, hogy gamer beállítások mellett a kis C2D procimmal meg GF9600GT kártyámmal röccenés nélkül fut ( nem döcög, FUT! ) 1680x1050 felbontásban! ezért le a kalappal a srácok előtt mert valami irtózatos teljesítmény lehet egy ilyen jól futó motort összehozni.
de ez persze nem menti meg a multit... tök agyatlan hentelés az egész. nemtom milyen játékmódok lesznek még de ez a random helyet bevédős conquest marhaság nagyon lámi és primitív. a menü tök átláthatatlan, az alap classok értelmetlenek, ha van custom is... áh, beigazolódott amire számítottam, nem lesz ez hosszú életű.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
