28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

South Park: Tenorman's Revenge - megérkezett a teaser

Megérkezett az első kedvcsináló az Xbox 360 exkluzív játékhoz.

Írta: GeryG 3 hozzászólás

Néhány nappal ezelőtt jelentette be a Microsoft Game Studios, hogy készül a South Park: Tenorman's Revenge. A játékban a négy srác felett vehetjük át az irányítást (akár négy fős kooperatív módban is), hogy felvegyük a harcot Scott Tennormannel, és vörhenyesekből álló hadseregével szemben. A most megjelent teaserben pár másodpercnyi játékmenetet is láthatunk, melyben még a Mosómedve is feltűnik. Megjelenés leghamarabb jövő tavasszal várható, kizárólag Xbox 360-ra.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

richy25
richy25 [1087]
Kizárólag xbox-ra? Hát kapják be séf sós csokigolyóit.
Yourmom
Yourmom [528]
Hat ez beszaras x"D gingereket kell majd olni?!X"D Meg cartmen beszolasa a vegen se volt semmi :''DD
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (3 db)