28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Neverwinter - Itt a Whispering Caverns trailer

Ezúttal a Whispering Cavernsről kapunk egy kisebb háttértörténetet.

Írta: Fade 9 hozzászólás

A Cryptic a héten bárki által kipróbálhatóvá vált MMORPG játéka, a Neverwinter újabb videóval jelentkezett. Ezúttal Whispering Caverns mélységeinek benépesítőiről, az illithidekről és céljaikról. Maga a terület egy 5 kalandort igénylő dungeon, melynek végén egy beholderrel is meg kell ütköznünk, így komoly kihívással leszünk kénytelenek szembesülni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Neverwinter

Platform:

Fejlesztő: Cryptic Studios

Kiadó: Atari

Megjelenés: 2013. április 30.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

david139
david139 [18716]
Megnéztem közben a videót, meglepő módon pont így néz ki a játék. Lehet nem tetrisen kéne futtatni, vagy fogalmam sincs, hogy mi zavarhatott be... :D
david139
david139 [18716]
Részlet kérdés, majd mindjárt mond egy tényleg 20 éves játékot, aminek szebb a grafikája, mint a Neverwinternek. :-D
gothmog
gothmog [5162]
Kerekíteni is érdekesen tud: a 13 már majdnem 20...:-D (Diablo 2 kora).
david139
david139 [18716]
Az oké, hogy valami nem tetszik, de az "utóbbi öt év legrosszabb MMO-já"-nak nevezni emiatt kicsit túlzás.
Nem tudom min játszottál, de nálam kibaszott szép a "10 éves vga"-s grafika.
keesz
keesz [63]
Szánalmas ez a játék. A készítőknek olyan jól sikerült átültetniük a d&d-t MMO-ba, hogy mind2ben száznalmas lett. Komolyan mondom, évek óta keresgetek egy jó MMO-t, de bátran állíthatom, ez az utóbbi 5év legrosszabbja.
De ami még most is fel tud idegesíteni, pedig már letöröltem ,azok ezek a videók a játékból. Ezekben olyan szépen néz ki, csilli-villi, közben a valóságban 10éves vga-val dolgozik a program. Ez nem is lenne baj, ha nem nézne ki a Diablo2 5x jobban mint ez a rettenet, pedig az már lassan 20éves
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (9 db)