28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Megnyílt az ArcheAge második tesztszervere

Új szervert kaptak az európai és észak-amerikai alfatesztelők.

Írta: Nivellen

Ez év áprilisában az Európában és Észak-Amerikában élő játékosok is lehetőséget kaptak rá, hogy egy alfateszt keretében megismerkedjenek a régiónkban a Trion Worlds által forgalmazásra kerülő ArcheAge nevű MMORPG-vel. A héten megnyílt a második, Omega névre hallgató szerver is, mely már a játék 1.2-es verzióját használja. A bonyolult kasztrendszerrel rendelkező koreai sandbox játék kiadását még erre az évre ígérik a fejlesztők, ám a hivatalos megjelenés előtt még több fázis áll. Konkrét indulási dátuma ugyan még a zárt bétának sincs, de az ígéretek szerint még július közepe táján megtörténik a váltás. Az érdeklődők feliratkozhatnak az új fejleményeket tartalmazó hírlevélre és jelentkezhetnek bétatesztelőnek is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

ArcheAge

Platform:

Fejlesztő: XL Games

Kiadó: Trion Worlds, Kakao Games

Megjelenés: 2014.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!