28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

gamescom 2014

Októberben rajtol a Fable Legends bétája

Új trailerben kapott pontos dátumot az E3-on beharangozott béta teszt.

Írta: GeryG

A tavalyi gamescomon jelentette be a Lionhead Studios, hogy kizárólag Xbox One-ra készül a Fable Legends, amely nagyon erős kooperatív móddal próbálja elkápráztatni a széria rajongóit. Bár a játékmenet gerincét a többjátékos élmény nyújtja, a fejlesztők elmondták, hogy nem MMO-t fejlesztenek, hiszen a teljes történet végigjátszható lesz egyedül is. A fejlesztés lassan, de biztosan halad, így az idei E3-on beharangozták a játék bétáját, ám akkor még nem árulták el, hogy a tesztre mikor kerül sor. Nos, ma a gamescomon egy új trailerben pontos dátumot kapott a béta teszt, amely ezek szerint október 16-án rajtol el. A rajongók már most regisztrálhatnak rá a játék hivatalos oldalán.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!