28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Több mint kétmillió játékossal büszkélkedhet az ArcheAge

Az elvárásokat jóval fölülmúló mértékű érdeklődés sok tennivalóval látta el a készítőket.

Írta: Nivellen 4 hozzászólás

A Trion Worlds a héten bejelentette, hogy az európai és észak-amerikai megjelenést kísérő nehézségek ellenére az ArcheAge játékosainak száma hivatalosan is átlépte a kétmilliót. A megjelenés és a meglepő mértékű érdeklődés persze az ilyenkor szokásos módon rengeteg feladatot jelent a fejlesztők számára. A hosszas várakozást elkerülendő, új szervereket hoztak létre, így összesen huszonegy szerverrel rendelkezik most a játék világszerte. Jelentős haladást ígér a csapat továbbá az MMO-t elözönlő hackerek és az állandó spamelés megfékezésében is, valamint azon is dolgoznak, hogy az Auroria nevű új terület az elkövetkezendő hetekben bekerülhessen a játékba.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

ArcheAge

Platform:

Fejlesztő: XL Games

Kiadó: Trion Worlds, Kakao Games

Megjelenés: 2014.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

davkar9
davkar9 [11521]
Valóban az, ez viszont objektív szép. Persze a karakterek randák, de hát ez ilyen ~koreai mmo. Pályákkal nem tudom mi a bajod, Conan óta nem láttam ilyen egységesen szép tájakat. Macskás félnél van itt minden, indiai és japán város, dzsungel, tengerpart, gejzíres üdülő. Elfes frakcióban szép erdő, dimbesdombos, ausztriai falu. Még a "keleti-nyugat" város az ember kezdőn is egész normális. Vagy tényleg legalacsonyabb beállításokkal játszod vagy valami más miatt nem tetszik, amit nem értek.
eszem
eszem [31]
A szépség szubjektív ugyebár. Maga a grafikai stílus nem tetszik, számomra nem alkot egységes képet maga a játék, ezért igazán élvezni se tudom.
david139
david139 [18716]
Próbálom magam nem felidegesíteni, mikor valaki azt írja, hogy nem szép a grafikája, de nem megy :D HOGY NE LENNE MÁR SZÉP? Low-n próbáltad, vagy mi a fene? De komolyan, mutass már szebb MMORPG-t! Vannak szebb játékok, de ha egy MMORPG-nél betolják a teljes cryengine kapacitást, akkor az maximum a NASA-nál futna el...

Fizetni meg nem feltétlen kell. Jelenleg 20 igen kockázatmentes trade runnal kijön 1 hónap játékidőre a gold, ami felső hangon is max. 4 óra időbefektetést jelent. Ha meg belecsap a fádba a villám, akkor helyből vehetsz magadnak 4 hónap játékidőt :D

A gold sellerek az egyetlen negatívum, amivel egyetértek, de ez egyrészt a f2p hibája, másrészt a Trion pont olyan gyökér forgalmazó, mint a többi, erről viszont nem a játék tehet.
eszem
eszem [31]
Hát nem tudom, már a beta alatt is tele volt goldseller spamel minden... A grafika cry engine ellenére szerintem csúnya. A harcrendszer se igazi, nekem nem igazán volt "aktív", de a kombós megoldások tetszetősek voltak. A küldetések nagy százaléka is grind. Pozitív, hogy ennyi minden lehet csinálni de, ha tényleg bele akarsz merülni a játékba előbb utóbb fizetni fogsz érte. Ennyit a f2p-ről. Szerintem egy korrekt iparosmunka de a kezdeti lelkesedés alább fog hagyni...
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)