Tavaly novemberben vált hivatalossá az, amit előtte már hónapokig rebesgettek: készül a Just Cause 3. A széria első két része ugyan nem volt hibáktól mentes, de mind látványvilágával, mind egyedi játékmenetével milliók szívébe lopta be magát. A játék ugyanis mindenek fölé helyezi a lehetetlen kaszkadőrmutatványokat: helikoptereket csáklyázhatunk meg, száguldó buszok tetején rohangálhatunk, de kimászhatunk egy csúcssebességgel repesztő vadászrepülő hátára is, hogy onnan átugorjunk egy másikra. A készítők a bejelentés óta nem nagyon árasztottak el minket információkkal vagy videókkal, de decemberben legalább érkezett egy tisztességes adag kép, amelyek jól prezentálták a ránk váró pörgős akciót. Ilyen képek láttak ma ismét napvilágot (mivel nem hivatalos forrásból származnak, könnyen lehet, hogy "véletlenül" szivárogtak ki és sajnos a minőségük sem a legjobb), ezeket pedig gyorsan be is gyűjtöttük nektek.
A Just Cause 3 a tervek szerint júniusban jelenhet meg PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra.
Kiszivárgott Just Cause 3 képek érkeztek
Kiszivárgott néhány egész mozgalmas felvétel is.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Just Cause 3
Platform:
Fejlesztő: Avalanche Studios
Kiadó: Square Enix
Megjelenés:
2015. december 1. PC
n/a: PS4, X1
HOZZÁSZÓLÁSOK
RAI*DEN 2015.02.04. 15:50 [3086]
Képek alapján amúgy sem tudnék semmit sem nyilatkozni erről a játékról. Nem tűnik csúnyának, de az elődeihez egyáltalán nem volt szerencsém. Majd utánanézek youtube-on az előző részeknek, aztán belepillantok majd ebbe a készülő trailerbe, addig is meg különösebben nincs mit hozzáfűznöm a témához.
thri77 2015.02.04. 14:41 [652]
Toldalék azoknak, akik hiányolták a trailert.
totyak 2015.02.03. 20:01 [445]
Értem, hogy csalódtál 2x is a címben, de azért pár képből ne vonj le elhamarkodott következtetéseket. Nem biztos, hogy olyan rossz lesz ez. 2. rész nekem sem jött be, ennek mégis adok esélyt.
bollokr 2015.02.03. 08:46 [189]
Osztom,Artemis nézeteit.Mondjuk ha valakitől kölcsön kapnám,adnék neki egy próba napot.
Nekem már az előző 2 sem volt hú de eldobom az agyam rész.
Far Cry 3 as környezetre ráhúztak egy Saints Row féle mozgás ,és életszerűnek nem mondható stílust.
Gondolok itt:
a bepattanunk szaltóval a repcsibe,és a végtelen lebegés egy ejtőernyővel féle okosságok arzenálja.
Nekem már az előző 2 sem volt hú de eldobom az agyam rész.
Far Cry 3 as környezetre ráhúztak egy Saints Row féle mozgás ,és életszerűnek nem mondható stílust.
Gondolok itt:
a bepattanunk szaltóval a repcsibe,és a végtelen lebegés egy ejtőernyővel féle okosságok arzenálja.
Artemius '89 2015.02.03. 02:18 [405]
Én tavaly nyáron megvettem a 2. részt a Steam Summer Sale-en és játékra, ilyen kevés pénzt, ennyire még nem sajnáltam, mint ez... az első résznek komoly hibái voltak, a 2. ugyan az pepitában és szemmel láthatólag ez is ugyan azt az unalmas sablont követi. A Square Enix, akik sokkal nagyobb és igényesebb címeket tudhatnak magukénak másra is fordíthatnák az ebbe a projekbe beleőlt milliókat. Részemről feketelistás a cím, csillogjon akáhogy is a főszereplő napszemcsijén a napfény, ahogy meglovagol egy vadászgépet...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]










