28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

ELEX - a Piranha Bytes új szerepjátékon dolgozik

A játékról egyelőre szinte semmit sem tudni, a nagy leleplezésre a gamescomon kerülhet sor.

Írta: GeryG

A Nordic Games a napokban bejelentette, hogy új játék készül a Piranha Bytes stúdiójában. A veterán csapat korábban szerepjátékairól volt ismert, nekik köszönhettük a Gothic és a Risen szériákat is. Ezúttal sem szakadnak el a műfajtól, hiszen a frissen bejelentett ELEX is szerepjáték lesz, de egyelőre csak nagyon keveset tudni róla. A történet egy globális katasztrófa utáni jövőben játszódik, ahol a sci-fi és a fantasy vígan megfér egymás mellett. A fejlesztők ígérete szerint a játékmenetnek egyaránt részét képezik majd a súlyos morális döntések és a pörgős, kőkemény csaták.
Az ELEX PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra készül, megjelenésére leghamarabb 2016 végén kerülhet sor, míg a részletes bemutatóra az augusztusi gamescomon.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

ELEX

Platform:

Fejlesztő: Piranha Bytes

Kiadó: THQ Nordic

Forgalmazó: SAD Games

Megjelenés:
2017. október 17. PC
n/a: PS4, X1

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!