28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Tóparti party a Call of Duty: Infinite Warfare új előzetesében

A Rave in the Redwoods előzetesben Sally, Poindexter, AJ és Andre új helyszínen viszi táncba a zombikat.

Írta: GeryG

Ahogy azt az Activision már korábban előre jelezte, a Sabotage lesz a Call of Duty: Infinite Warfare első DLC-je. Ebben a szokásos multis dolgok mellett a zombis játékmód is bővülni fog, méghozzá egy új fejezettel. Az alapjátékban megismert hőseink, Sally, Pointdexter, AJ és Andre a ’80-as évekbeli űrhajós díszletek után ezúttal ugranak picit az időben és immár a ’90-es éveket idéző környezetben találják magukat. Ki ne ismerné a Péntek 13 széria jellegzetes helyszínét, a tóparti kempinget? Nos, valami hasonló lesz az új helyszín is, a Redwood National and State Park, ahol szembe kell szállniuk a zombik véget nem érő seregeivel. De az erdő fái közt nem csak az élőholtak bolyonganak majd, feltűnik a nagyláb és egy láncfűrészt lóbáló őrült sorozatgyilkos is. Elvégre ilyen minden erdei táborban szokott lenni.
Az új zombis fejezet a minap új előzetest kapott, amelyben megismerhetjük a négy szereplő új karakterét. A video végén pedig egy vendégszereplő is felbukkan. Na ki ismeri fel? :)

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Call of Duty: Infinite Warfare

Platform:

Fejlesztő: Infinity Ward

Kiadó: Activision

Megjelenés:
2016. november 4. PC
n/a: PS4, X1

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!