28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Vietcong patch

Írta: Madrac 15 hozzászólás

Itt az 1.30-as patch a Vietcong-hoz, melyben kijavítottak több hibát, belekerült pár fejlesztés és új konzol parancs, javítottak a hálózati kódon és letiltották a speedhack-típusú csalásokat is. A 32 megásra sikerült javítás elérhető szerverünkön.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Vietcong

Platform:

Fejlesztő: Pterodon/Illusion Softworks

Kiadó: Take 2 Interactive

Forgalmazó: Cenega Hungary

Megjelenés: 2003. március 21.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Mailman
Mailman [54]
Sziasztok!


Megjelen a vietcong HMT MOD 1.01 BETA!!!!!!!!MINDEN 1.60!!!!!

Ez tartalmazza:

-MAGYAROSÍTÁS -1.60-hoz
-ÚJ HANGOK
-ÚJ MENÜ

ÉS MÉG SOK SOK EXTRA!

A modot innen tudjátok leszedni: http://hmtcclan.uw.hu/HMTMODv1.01BETA.rar !!!!!

a modot én csináltam és ez csak otthoni használatra használható!

HUNGARIAN MASTERS TEAM 2005 http://hmtcclan.uw.hu:-D:-D:-D
Trebor
Trebor [2276]
Nekem épp peccs nélkül villogott és peccsel lett jó :)
Amúgy egyet nem értek:
Peccs előtt a bázison átlag 10(!)FPS (pár ház, ember por...)
Első map egy rohadt nagy rizsföld + sok sok fa és átlag 10FPS pedig sok helybéli, lengedező fák, házak nagy terület stb... ez volt peccs előtt!!!
A peccs feltétele után: bázis átlag 20FPS
dzsungel átlag 40fps
És mindez egy Celeron 1Ghz, 512MB SDRAM, GeForce2 MX400 64MB, Sound Blaster Live!-os gépen! LOL mi?
A peccs ilyen sokat számít :)
Jah és full graf!
(800*600 és úgy, hogy a gép memóriájából zabál nem a vidkardéból!)
Teeboy
Teeboy [2]
Én felraktam az 1.01 Patch-et, de inkább ne tettem volna.
Azóta állandóan "előveszi - elrakja" azt a tárgyat ami a kezében van. Fegyver vagy akármi. Szóval villog előttem a kezemben lévő valami.
Eddig ment tökéletesen 1280*960-ban is, most kicsit gáz már így, de ez a villogás...
Tudtok sgíteni valamit? Vagy rakjam újra az egészet?
Akkor minek a patch ha elrontja az egész gamét?
:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((:-((
okoska3000
okoska3000 [12750]
Ez most vicc akart lenni? :D
Detto
Detto [253]
Felraktam, megérkeztem a bázisra.:-) Nem vettem észre semmi lassúságot. Pedig szép nagy, nyilt terület a bazis.:-D
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (15 db)