27 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Játékhírek

Teljes értékű játék lesz a Marvel’s Wolverine

A játék sokkal érettebb hangulatú lesz mint a stúdió korábbi alkotásai.

Írta: GeryG

A napokban derült ki, hogy az Insomniac Games csapata amellett, hogy a Marvel’s Spider-Man 2-n dolgozik, egy másik szuperhőst is gondozásuk alá vettek. Náluk készül ugyanis a Marvel’s Wolverine, amely a leghíresebb X-Men harcost állítja majd a középpontba.

Egyelőre a bejelentésből és a hozzá társított alig néhány másodperces teaserből nem sok részlet derült ki, ami annak is köszönhető, hogy a projekt még igen korai szakaszában tart csupán. Viszont azt már lehet tudni, hogy a kreatív rendezői pozíciót az a Brian Horton foglalja el, aki legutóbb a Spider-Man: Miles Morales esetében töltötte be ugyanezt a posztot.

Éppen ezért néhány rajongóban felmerült a kérdés, vajon a Wolverine is csak olyan rövidke lesz, mint amilyen Miles Morales kalandja volt. Ezt fel is tették neki a Twitteren, ahol megnyugtató választ kaptak. Brian Horton ugyanis azt írta, a Wolverine egy teljes értékű és hosszúságú lesz. Emellett azt is hozzátette, hogy a hangvétele sokkal felnőttesebb lesz.

Utóbbi kapcsán nem tudni, hogy ez magasabb korhatár-besorolást is jelent-e vagy csupán annyiról van szó, hogy kevésbé lesz laza mint a stúdió korábbi játékai. Mondjuk, egy Wolverine-ről szóló sztoriba a könnyed poénkodás nehezen képzelhető bele.

A Marvel’s Wolverine kizárólag PlayStation 5-re készül, de azt egyelőre nem tudni, hogy mikor jelenhet meg. Nem kizárt, hogy a 2023-ban érkező Marvel’s Spider-Man 2 utána csúszik majd a premier, de ez csak spekuláció.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!