28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

gamescom

Már most ez az idei gamescom legjobb előzetese! Októberben jön a Bye Sweet Carole

Ez tényleg egy megelevenedett Disney-horror lesz, abból is a lehető legigényesebb fajta.

Írta: GeryG

Ha csak egyetlen trailert kellene választani az idei gamescomos felhozatalból, amit megmutatnék bárkinek, akkor az bizony a Bye Sweet Carole megjelenési dátumát leleplező vadonatúj előzetes lenne. A Little Sewing Machine és a Meangrip Studios közös játéka elképesztően stílusos, olyan mint egy megelevenedett Disney-mese, épp csak a horrorisztikus fajtából.

De még milyen horrorisztikus! A sztori egy árvaházban játszódik az 1900-as évek legelején. Az ifjú Lana Benton az árvaházban összebarátkozik Carole Simmonsszal, ám egy nap a lány nyomtalanul eltűnik. Lanát irányítva kell kiderítenünk, hogy mi történt vele, de ahogy arra az alábbi trailer is rámutat, ez bizony egy mocskosul hátborzongató kaland lesz.

Az oldalnézetes játékban több karaktert is irányíthatunk, akikkel különféle ügyességi feladatoka és fejtörőket fogunk megoldani. A játék legnagyobb erőssége a vizuális megvalósítása, mivel az egész tényleg olyan mint a régi idők Disney-meséi, gyönyörű rajzolt karakterekkel és nyomasztó helyszínekkel.

A Bye Sweet Carole az idei ősz, de talán az egész év legstílusosabb játékának ígérkezik. A premier október 9-én jön el, vagyis már nem is kell nagyon sokat várni. A játék PC-re, PlayStation 5-re és Xbox Series X/S-re, illetve Nintendo Swtichre is meg fog jelenni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!