28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Indul a DarkBattle

Írta: Madrac

Ma indul a DarkBattle című böngésző alapú angol nyelvű sci-fi stratégia első fordulója. A készítők szerint remek kombinációja lesz a csapatjátéknak, a politikának és a harcoknak a program. A játékosok egy tizenöt fős csapat tagjai, a cél pedig a világegyetem legjobbjának lenni. A hivatalos weboldalon részletes leírás található a programról, aki pedig azonnal jelentkezne itt megteheti.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!