28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Késik az Xpand Rally MP demo

Írta: Madrac

Egészen augusztus 26-ig elhalasztották az Xpand Rally többjátékos demójának megjelenését. Igaz, hogy csak egy demóról van szó, mondták a fejlesztők, de akkor is adjon meg annyit a játékosoknak, amennyire képes. Két autót tartalmaz majd kétféle festéssel, két pályán versenyezhetünk majd velük szimulátor és arcade módban.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Xpand Rally

Platform:

Kiadó: Techland

Forgalmazó: N-Tec

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!