Megjelent a Nexus: The Jupiter Incident egyjátékos demója, melyben néhány hajóval kell megvédenünk egy űrállomást és segítséget szerezni. A demóban található küldetés nem része a játéknak. A Mithis által fejlesztett, hánytatott sorsú program korábban Imperium Galactica 3 néven volt ismert, majd a CDV kérésére megváltozott a neve Galaxy Andromeda-ra. Mikor a kiadó megis ejtette a tervet újabb névváltás jött és a HD Interactive karolta fel a készítőket. A 115 megás fájl letölthető szerverünkről.
Nexus egyjátékos demo
Megjelent a korábban Imperium Galactica 3 nevet viselő stratégiai játék demója.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Nexus - The Jupiter Incident
Platform:
Fejlesztő: Mithis
Kiadó: HD Interactive
Forgalmazó: N-Tec
Megjelenés: 2004. november
Minimális rendszerigény: Celeron 1 GHz, 128 MB RAM, GeForce2 MX vagy újabb, 32xCD-ROM, 500 MB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
fuckabat 2004.10.24. 13:47 [81]
na, emberek. nemtom, leszedte-e már valaki a nexus többjátékos demot (ugyanis megjelent). én neki is álltam bőszen, de megdöbbenve tapasztraltam, hogy egy szerver sem megy, vagy én nem látom őket. ezért indítok egy szervert a következő néven:
[HUF] hungarian spacewarriors
remélem minél többen jöttök játszani akár erre a szerverre, akár másikra. köszi
[HUF] hungarian spacewarriors
remélem minél többen jöttök játszani akár erre a szerverre, akár másikra. köszi
kisspepe 2004.10.03. 22:17 [8]
Sziasztok!
Köszi fuckabat. Tényleg magyar lett, így már biztos, hogy könyebben megy a játék.
A grafikáról egyébként, szerintem is szebb, mint a Haegemoniáé.
Sziasztok
Köszi fuckabat. Tényleg magyar lett, így már biztos, hogy könyebben megy a játék.
A grafikáról egyébként, szerintem is szebb, mint a Haegemoniáé.
Sziasztok
fuckabat 2004.10.03. 13:19 [81]
hali pepe!!! az indítómenüben nyomd meg a ctrl+h kombinációt, és a játékban minden felirat magyar nyelvű lesz
így már talán egy kicsit könnyebb lesz :-)
így már talán egy kicsit könnyebb lesz :-)
kisspepe 2004.10.03. 09:31 [8]
Sziasztok!
Nos én is letötltöttem a Nexust, és mostmár ki is próbáltam. Első ránázásre nagyon jó játék lessz, csak mivel nem tudok angolul, így egy kicsit nehéz eligazodni, de ha kiadják a teljes játékot, akkor majd végigjátszom. Remélem, hogy a Mythis magyar változatot is csinál.
Sziasztok
Nos én is letötltöttem a Nexust, és mostmár ki is próbáltam. Első ránázásre nagyon jó játék lessz, csak mivel nem tudok angolul, így egy kicsit nehéz eligazodni, de ha kiadják a teljes játékot, akkor majd végigjátszom. Remélem, hogy a Mythis magyar változatot is csinál.
Sziasztok
fuckabat 2004.10.01. 16:52 [81]
ARANY LETT A NEXUS:THE JUPITER INCIDENT!!!!!!!! azt hiszem erre vártunk... végre eljött a nap, 2004. okt. 01. .. vagy mégsem???
az európai megjelenés: 2004. Nov. 04. X-( mind1, a lényeg, hogy kész van... :-D:-D:-D:-D:-D:-D
az európai megjelenés: 2004. Nov. 04. X-( mind1, a lényeg, hogy kész van... :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 15:01
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [6]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]