28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

3DMark 2005

Írta: Madrac 4 hozzászólás

Kijött a FutureMark legújabb 3D-s tesztprogramja a 3DMark 2005. A készítők most is a jövőre gondoltak programjuk megalkotásakor, így a jövőben készülő játékok tényleges gépigényét ígyekeztek megcélozni. Csak akkor működik egyáltalán az új 3DMark ha legalább egy DirectX 9 kompatibilis videókártyánk van, mely támogatja a Pixel Shader 2.0-t vagy egy jobbat. Letölthető a szerverünkről.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

J. Dávid
J. Dávid [6295]
nekem már meg van... én voltam asszem az első aki beírta az eredményét...nc
hunter06
hunter06 [3333]
Gs, mirror2, onnan jön simán, az egyest ne is próbáld, a sok barom mind onnan tölt, full le van terhelve
kEnAcE
kEnAcE [9563]
A Hardwired vagy a Gamestar. Amelyik kedvesebb...
J. Dávid
J. Dávid [6295]
azért magyar szervert is írhattatok volna...:-P :-)
tudom, nagy a konkurencia a hazai piacon...:-)

Egyébként az elért eredményeket ide lehet írkálni :-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)