A Földet egy idegen faj ostromolja. A Strogg egy kibernetikusan módosított harcos, mely mindig magába olvasztja a leigázott népek technológiáját és génjeit. Egy utolsó elkeseredett kísérletként a Föld legjobb harcosait átküldik az ellenég anyabolygójára. A kezdő támadást szinte azonnal megsemmisítik, de egy tengerészgyalogosnak sikerül behatolnia a bázisra és kikapcsolja a bolygót védő rendszereket és sikerül megölnie a Strogg központi agyát és vezérét a Makront. A földiek azt hitték itt a háború vége. És itt ért véget a Quake II és kezdődik a Quake 4.
A Strogg hamar magához tér a csapás után, de mivel a védelmi rendszerek nem működnek a földi flotta egy végső és pusztító csapást akar mérni a fajra. Most nem leszel már egyedül. Te vagy Matthew Kane, egy elit katona a Rhino Squadból és tagja a támadó seregnek. Egy egész hadseregnyi segítőd van, hatalmas választék fegyverekből és harci járművekből. Itt az idő megvívni a két bolygó háborúját.
Quake IV infók
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Quake 4
Fejlesztő: Raven Software
Kiadó: Activision
Forgalmazó: Automex
Megjelenés:
2005. október 21. PC
n/a: X360
Minimális rendszerigény: Pentium IV 2 GHz/Athlon XP 2000+, 512 MB RAM, 64 MB-os DX9.0c kompatibilis videokártya, 2,8 GB HDD, DVD-ROM
HOZZÁSZÓLÁSOK
Dieselboy18 2005.10.23. 20:05 [23]
Ez inkább a SinglePlayer felé hajlik, nem ész nélküli gyilkolós mint a quake3.
A fegyverek mások.
Nekem megvan, kipróbáltam, nemrossz, kicsit csapatorientált.
A fegyverek mások.
Nekem megvan, kipróbáltam, nemrossz, kicsit csapatorientált.
H0PE 2005.05.02. 17:18 [51]
Q4nel maradva:
Kivancsi leszek a fegyverekkel meg fizikaval mit csinalnak. Bujkalos lovoldozos lesz? Mert akkor ha valaki bujkal, nem mozog. Ha nem mozog, es sunyit, akkor rail nagyon rossz lenne ha lenne. Azzal egy atlag folotti jatekos is leszed egy-ket lovesre egy allo jatekost.
Remelem hogy Q4nek koze nem lesz Doom 3 fegyverekhez kicsit sem. Igazabol en orulnek egy felgyurt Q3nak. De nem szeretnek egy csak szebb grafikaju Q3al jaccani mar igazabol. Ahhoz atkene gyurniuk mappokat, fegyverek meg maradhatnanak. Kicsit a jatekelmenyt kene valtoztatni. Viszont a buta botok, huhh, na azzal percet nem jaccanek mar es 100% hogy a SP-ben is a soldner-ek csak ugy megallnak majd, mozognak kicsit feled, es lonek mint a hulye. Q3botja is rossz nagyon, bar amit muveltek vele a Pro mode-ban, az nem emberi! Azt ajanlott megnezni mindenkinek! De mint mondottam vala, nem jaccnek mar Q3al.
Kivancsi leszek a fegyverekkel meg fizikaval mit csinalnak. Bujkalos lovoldozos lesz? Mert akkor ha valaki bujkal, nem mozog. Ha nem mozog, es sunyit, akkor rail nagyon rossz lenne ha lenne. Azzal egy atlag folotti jatekos is leszed egy-ket lovesre egy allo jatekost.
Remelem hogy Q4nek koze nem lesz Doom 3 fegyverekhez kicsit sem. Igazabol en orulnek egy felgyurt Q3nak. De nem szeretnek egy csak szebb grafikaju Q3al jaccani mar igazabol. Ahhoz atkene gyurniuk mappokat, fegyverek meg maradhatnanak. Kicsit a jatekelmenyt kene valtoztatni. Viszont a buta botok, huhh, na azzal percet nem jaccanek mar es 100% hogy a SP-ben is a soldner-ek csak ugy megallnak majd, mozognak kicsit feled, es lonek mint a hulye. Q3botja is rossz nagyon, bar amit muveltek vele a Pro mode-ban, az nem emberi! Azt ajanlott megnezni mindenkinek! De mint mondottam vala, nem jaccnek mar Q3al.
okoska3000 2005.05.02. 16:48 [12750]
hát meglepődni én sem fogom rajta, legfeljebb negatívan, ha valami oknál kifolyólag rossz lenne, őszintén szólva nem is izgat annyira, habár szeretem az FPS-eket, de nem jobban, mint a rally-t :)
szóval a STALKER-t várom elsősorban, és kellemes meglepetésre számítok vele kapcsolatban, remélem, hogy nagyon jó lesz...
szóval a STALKER-t várom elsősorban, és kellemes meglepetésre számítok vele kapcsolatban, remélem, hogy nagyon jó lesz...
H0PE 2005.05.02. 15:04 [51]
Mar mier' zavarna, hogy masnak teccik ami nekem nem? Meg az sem zavar hogy nem teccik ami nekem nem teccik. Sot az sem hogy masnak teccik ami nekem nem. :D
De az zavar, hogy a fejlesztok csesznek rank, es igenytelen szarokkal etetik a nepet, mert uccsem tud micsinalni a jozsika 12evesen, aki csak lodozni akar, es igazabol neha furcsa gondolata tamad, hogy talan az agyat is kene fejleszteni, vagy icipicit lehetne nehezebb a game, es logikai dolgok is lehetnenek benne... De aztan megvonja a vallat es puffogtat tovabb.
Az SP resznek orulNEK a Q4ben, HA majd jaccom vele... De multira jobban ralennek alva oszinten szolva. :( Nem vagyok en pesszimista, csak ismerem a dolgokat mar hogy mukodnek. Q4 nem fog meglepetest okozni sajna. :(
De az zavar, hogy a fejlesztok csesznek rank, es igenytelen szarokkal etetik a nepet, mert uccsem tud micsinalni a jozsika 12evesen, aki csak lodozni akar, es igazabol neha furcsa gondolata tamad, hogy talan az agyat is kene fejleszteni, vagy icipicit lehetne nehezebb a game, es logikai dolgok is lehetnenek benne... De aztan megvonja a vallat es puffogtat tovabb.
Az SP resznek orulNEK a Q4ben, HA majd jaccom vele... De multira jobban ralennek alva oszinten szolva. :( Nem vagyok en pesszimista, csak ismerem a dolgokat mar hogy mukodnek. Q4 nem fog meglepetest okozni sajna. :(
Lelnet 2005.05.02. 14:26 [1129]
Látod, és teljesen igazad van!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
