28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

[emo teen] Azokra nézek fel, akik...

Aryx | 2011.07.12. 04:38 | kategória: csontok

- könyvet olvasnak;

- nem politizálnak;

- nem néznek reklámokat;

- nem néznek valóságházakat;

- egyáltalán nem néznek tévét;

- ...-nek nincs tévéjük;

- nem hisznek el mindent a különféle médiumoknak;

- ha elolvassák A véleményét egy adott témakörben, B véleménye is érdekes lehet számukra;

- nem járatosak abban, amiben nincs tapasztalatuk;

- nem hangoztatják, mennyire sírtak a lion king azon jelenetén, amikor mufasa megmurdel;

- szeretik a filmeket;

- szeretik a jó filmeket;

- szeretik a jó filmeket, de nem kapnak idegrángást attól, hogy másnak a filmek alfája és omegája a horrorra akadvánál kezdődik;

- nem írnak olyan hsz-t, hogy "aki meg a keresztapa filmek bármelyikét [szidja] (még a 3 is klasszikus nálam) annak egyszerűen nincs filmes ízlése (általában ezek az emberek keresnek úgy filmet estére, h ncore xvidHUN és legtöbbet seedelt)";

- nem írnak olyan hsz-t, ami még nekem sem tetszik;

- megbecsülik a munkájukat, és nem panaszkodnak a fizetésükre;

- megbecsülik mások munkáját, és nem nézik le v. barmolják szét;

- nem a fideszre szavaztak;

- sajnálkozva vállalják fel azt, hogy a fideszre szavaztak;

- nem nézik le azokat, akik a fideszre szavaztak;

- nem az ismerőslistájuk bővítésére használják a facebook-jukat;

- 6 óra után minden facebook-játékra és alkalmazásra ráunnak;

- nem élnek a facebookos „tedd ki te is az üzenőfaladra, ha szereted az anyukádat”-féle marhaságokkal;

- ...-nek nincs facebook-juk;

- ...-nek nincs számítógépük;

- sosem mondták ki azt a szót, hogy „lájk”;

- ...-nek nincs hozzátapadva az ujjuk az android galaxy-juk érintőképernyőjére;

- egyáltalán nem vágynak semmilyen android galaxy-ra;

- ...-nek nincs telefonjuk;

- szeretnek valamiért rajongani;

- szeretnek valamiért rajongani, de a rajongásuk nem csap át hittérítő fanatizmusba;

- nem szállnak be a sokadik gyűrűk ura jobb, mint a star wars-vitába;

- nem szállnak be a ki-hány-csajt-fektetett-meg-egy-éjszaka-alatt és egyéb licitálásokba;

- ha nem is értik, de értékelik a művészetet;

- nem gyártanak esszéket arról, hogy adott művész mit akart ezzel a művével kifejezni;

- nem alkalmaznak olyan mondatokat, hogy „punk vagyok” meg „etc. vagyok”;

- nem hangoztatják, hogy húú de utálják a ............... (tetszőleges társadalmi v. szubkulturális embercsoport megnevezése);

- nem használnak olyan szavakat, hogy „szubkulturális” csak, hogy intelligensebbnek tűnjenek;

- egy párkapcsolatban néha oda is figyelnek a másik félre, és nem szexuális segédeszközként használják fel;

- ...-nek van annyi önkritikájuk, hogy ne szaporodjanak;

- kibírnak egy beszélgetést anélkül, hogy percenként a kislányuk fényképét mutogatnák;

- nem úgy hivatkoznak a fényképen szereplő kislányra, hogy „az ÉN lányom”;

- kibírnak egy beszélgetést ponyvaregény-idézetek nélkül;

- nem bíznak meg 100%-osan senkiben;

- nem mondanak másnak olyat, hogy „fel a fejjel, lesz ez még így se”;

- képesek előzés nélkül kivárni a sorukat egy sztk-ban vagy teszkóban, ahol azért mennek a harcok;

- értékelik a friss levegőt, örülnek a télnek, nyárnak;

- értékelik a madárcsicsergést;

- ...-et hidegen hagyja, hogy a normandiai partraszálláson milyen típusú töltényeket használtak a szövetségesek a part délkeleti oldalán;

- tudják, mit jelent az IDDQD;

- nem segítenek a másikon azért, hogy jópontot szerezzenek nála;

- 5mp alatt letudják a doom 2 legelső pályáját;

- amiatt karamboloztak, mert barmok a vezetéshez, nem azért, mert „a másik sofőr nem adta meg a jobbkéz-szabályt”;

- józanul beleüvöltöttek már nem egyszer az éjszakai égboltba, és visszaemlékezve jó is volt összes;

- nem hülyítik a gyerekeket azzal, mennyivel jobb az élet, amikor még csak tanulnak;

- inkább végig sem olvassák ezt a tök értelmetlen bejegyzést, mert minek rabolom az idejüket;

- nem szólnak hozzá ehhez a tök értelmetlen bejegyzéshez;

- nem szólnak hozzá ehhez a tök értelmetlen bejegyzéshez, és nem azért, hátha így a többiek felnéznek majd rájuk.



VODKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Amúgy tényleg semmi értelme. Ahogy kb. semmi másnak se a gyakorlati életben. Még csak nem is vicces. De legalább szeretlek Titeket. Is.


ari(ksz)

Utolsó módosítás: 2011.07.12. 05:12

A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.