[emo teen] Azokra nézek fel, akik...
Aryx | 2011.07.12. 04:38 | kategória: csontok
- könyvet olvasnak;
- nem politizálnak;
- nem néznek reklámokat;
- nem néznek valóságházakat;
- egyáltalán nem néznek tévét;
- ...-nek nincs tévéjük;
- nem hisznek el mindent a különféle médiumoknak;
- ha elolvassák A véleményét egy adott témakörben, B véleménye is érdekes lehet számukra;
- nem járatosak abban, amiben nincs tapasztalatuk;
- nem hangoztatják, mennyire sírtak a lion king azon jelenetén, amikor mufasa megmurdel;
- szeretik a filmeket;
- szeretik a jó filmeket;
- szeretik a jó filmeket, de nem kapnak idegrángást attól, hogy másnak a filmek alfája és omegája a horrorra akadvánál kezdődik;
- nem írnak olyan hsz-t, hogy "aki meg a keresztapa filmek bármelyikét [szidja] (még a 3 is klasszikus nálam) annak egyszerűen nincs filmes ízlése (általában ezek az emberek keresnek úgy filmet estére, h ncore xvidHUN és legtöbbet seedelt)";
- nem írnak olyan hsz-t, ami még nekem sem tetszik;
- megbecsülik a munkájukat, és nem panaszkodnak a fizetésükre;
- megbecsülik mások munkáját, és nem nézik le v. barmolják szét;
- nem a fideszre szavaztak;
- sajnálkozva vállalják fel azt, hogy a fideszre szavaztak;
- nem nézik le azokat, akik a fideszre szavaztak;
- nem az ismerőslistájuk bővítésére használják a facebook-jukat;
- 6 óra után minden facebook-játékra és alkalmazásra ráunnak;
- nem élnek a facebookos tedd ki te is az üzenőfaladra, ha szereted az anyukádat-féle marhaságokkal;
- ...-nek nincs facebook-juk;
- ...-nek nincs számítógépük;
- sosem mondták ki azt a szót, hogy lájk;
- ...-nek nincs hozzátapadva az ujjuk az android galaxy-juk érintőképernyőjére;
- egyáltalán nem vágynak semmilyen android galaxy-ra;
- ...-nek nincs telefonjuk;
- szeretnek valamiért rajongani;
- szeretnek valamiért rajongani, de a rajongásuk nem csap át hittérítő fanatizmusba;
- nem szállnak be a sokadik gyűrűk ura jobb, mint a star wars-vitába;
- nem szállnak be a ki-hány-csajt-fektetett-meg-egy-éjszaka-alatt és egyéb licitálásokba;
- ha nem is értik, de értékelik a művészetet;
- nem gyártanak esszéket arról, hogy adott művész mit akart ezzel a művével kifejezni;
- nem alkalmaznak olyan mondatokat, hogy punk vagyok meg etc. vagyok;
- nem hangoztatják, hogy húú de utálják a ............... (tetszőleges társadalmi v. szubkulturális embercsoport megnevezése);
- nem használnak olyan szavakat, hogy szubkulturális csak, hogy intelligensebbnek tűnjenek;
- egy párkapcsolatban néha oda is figyelnek a másik félre, és nem szexuális segédeszközként használják fel;
- ...-nek van annyi önkritikájuk, hogy ne szaporodjanak;
- kibírnak egy beszélgetést anélkül, hogy percenként a kislányuk fényképét mutogatnák;
- nem úgy hivatkoznak a fényképen szereplő kislányra, hogy az ÉN lányom;
- kibírnak egy beszélgetést ponyvaregény-idézetek nélkül;
- nem bíznak meg 100%-osan senkiben;
- nem mondanak másnak olyat, hogy fel a fejjel, lesz ez még így se;
- képesek előzés nélkül kivárni a sorukat egy sztk-ban vagy teszkóban, ahol azért mennek a harcok;
- értékelik a friss levegőt, örülnek a télnek, nyárnak;
- értékelik a madárcsicsergést;
- ...-et hidegen hagyja, hogy a normandiai partraszálláson milyen típusú töltényeket használtak a szövetségesek a part délkeleti oldalán;
- tudják, mit jelent az IDDQD;
- nem segítenek a másikon azért, hogy jópontot szerezzenek nála;
- 5mp alatt letudják a doom 2 legelső pályáját;
- amiatt karamboloztak, mert barmok a vezetéshez, nem azért, mert a másik sofőr nem adta meg a jobbkéz-szabályt;
- józanul beleüvöltöttek már nem egyszer az éjszakai égboltba, és visszaemlékezve jó is volt összes;
- nem hülyítik a gyerekeket azzal, mennyivel jobb az élet, amikor még csak tanulnak;
- inkább végig sem olvassák ezt a tök értelmetlen bejegyzést, mert minek rabolom az idejüket;
- nem szólnak hozzá ehhez a tök értelmetlen bejegyzéshez;
- nem szólnak hozzá ehhez a tök értelmetlen bejegyzéshez, és nem azért, hátha így a többiek felnéznek majd rájuk.
VODKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Amúgy tényleg semmi értelme. Ahogy kb. semmi másnak se a gyakorlati életben. Még csak nem is vicces. De legalább szeretlek Titeket. Is.
ari(ksz)
Utolsó módosítás: 2011.07.12. 05:12
A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
Hasznos tartalmak

