28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vasárnap is reggel 6-kor?!

ruskyy | 2007.11.11. 11:26 | kategória: Elvagyok

Na, igen! Muszáj ám lassan érdemben kivenni a részem a családi vállalkozásból, és bizony minden szombat+vasárnap(!) 6.30-ra kell kimennem a vámplaccra ügyes-bajos papírmunkákat elintézni. Ennyit a naplopásról.

Ennél jobb helyen nem is tapasztalhatná az ember a bürökrácia csodáit, mert bizony ha egy magyar kamionos papírjaiban nem stimmel az egyik milka csoki sorozatszáma, akkor az már a rakomány teljes lefoglalávásval járhat, elég durva ám. Külföldi kamionos, ha elvileg csavarhúzót szállít, de közben hd tv-ket találnak, az helyszinen 100-500e ft bünti és mehet isten hírével. Akkor arról már inkább ne is beszéljünk, hogy egy magyar cég 100 forint profitból 70-et fizet be adónak, míg pl. Ausztriában kb. 25-öt. Valami nem stimmel itt.

Wannabe Mr. Blogger(?)

ruskyy | 2007.11.11. 00:24 | kategória: Elvagyok

Igen-igen. Itt vagyok én is! Megpróbálok ám egy épkézláb blogot összehozni, de ismerve magam ez nem lesz könnyű falat.
Biztos hihetetlenül hangzik, de ezidáig nem fogott meg sem a blogok olvasgatása, nemhogy belevágjak egy sajátba.
A blogom indulása demonstrálja legjobban, hogy bizony ma estére a punnyadáson kívül más program nem jutott ;).

Ha minden összejön, akkor betekintést nyerhettek egy vajdasági 19 éves naplopó - pontosabban hallgató - hétköznapjaiba. Hétköznapokon nem tudom garantálni az online naplóm. Attól függ, hogy tudom-e fogni az ablakban laptoppal a közelben lévő hotspot-ot. Tudniillik az albérletben nincs net, de ez egy másik történet.

U.i.: mellékeltem még egy videót, legalább ennyi értelme legyen rákattintanotok a blogomra ;).

A blogokban szereplő bejegyzések és hozzászólások a felhasználók saját véleményét tükrözik.
Fenntartjuk a jogot, hogy az illegális tevékenységgel kapcsolatos vagy offenzív jellegű, valamint nem blogba való bejegyzéseket, hozzászólásokat előzetes figyelmeztetés nélkül töröljük.