28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A PC Dome a Gyalogló Chaten (Hírek)

pres
#11 pres [4157]
A melóhelyről nem tudtam fellépni, otthon meg még mindig csóróság van, így nincs net

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Eric
#10 Eric [20761]
Most értem haza, úgyhogy ez nekem sajna kimaradt

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Yuber
#9 Yuber [4851]
Sajnos nem tudtam benézni.
Volt valami lényeges, fontos dologról szó? Hányan voltatok?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Trebor
#8 Trebor [2276]
Most is jó sok szerkesztő van fent.

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Eric
#7 Eric [20761]
Este ne hagyjuk magukra a "dómos" skacokat!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

erdos
#6 erdos [1247]
Lehet azt értette hogy reggel 9...

Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.04.27. 00:15
Eric
#5 Eric [20761]
Írtam, nem?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: pres 2004.04.27. 09:02
pres
#4 pres [4157]
Hova? Mi? Gyalogló chaten Ferko? Frankó melyik topicban?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.04.27. 00:15
Dino
#3 Dino [6086]
Eric: szerintem 1 órát, de ha úgy alakul, talán tovább Meglátjuk.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.04.27. 00:18
Eric
#2 Eric [20761]

Amúgy 21.00-től meddig lesztek Dino?
Remélem lesz időm benézni...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Eric
#1 Eric [20761]
Kiváncsiságból benéztem most a Levi's-be.
Na kit látok online? Na kit???
Ferko!!!

VÁÁÁÁ!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat