28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 2006

kappadi
#8 kappadi [3564]
ha nem lesz 2006 akkor mért van neki topic?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: Christoph 2005.11.09. 19:03
Christoph
#7 Christoph [4806]
Menj át az UT2007 topikba, ott elolvashatod a min. gépigényt is. Természetesen nem lesz 2006 csak UT2007.

Válasz erre

kappadi
#6 kappadi [3564]
bitos hogy lesz 2006? mert ugy tom,hogy már tervezik a 2007-et és egyszerre két játékot nem hiszem hogy készitenek!

amugy mi a minimum gép igénye a 2006-nak?

és a 2007 nek milyen lesz? ahoz már lassan új gépet kell venni hogy élmény dus akadásmentes játékban legyen részünk!

L. Ádám

Válasz erre

Dark Archon
#5 Dark Archon [11835]
Majd érdekelni fog, ha kijön. Addig meg mit totózzak itten, hogy milyen lesz...

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.05.26. 12:04
ZSUGA
#4 ZSUGA [1822]
Senkit sem érdekel?

Válasz erre

kappadi
#3 kappadi [3564]
na ki mit tud róla?

én is várom!
a második game amit a legjobban várok az első a gta sa!

L. Ádám

Válasz erre

atat
#2 atat [7]
Ezt a játékot nagyon várom!Ez vajon hány CD/DVD-s lesz??
Max.8 CD vagy Dupla rétegű DVD!!
--
Remélem ez jobb lesz mint a 2k4!
De grafikailag mindent porba zúz.(Remélhetőleg!)

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Válasz erre

ZSUGA
#1 ZSUGA [1822]
Ezt is megértük, ki hitte volna. Így húsvét hétfőn megérkeztek az első kézzelfogható infók az Unreal Tournament 206-ról. Ja nem, az a Peugeot, az UT az most 2006 lesz. Na szóval, hogy miben lesz más, jobb, vagy több az UT 2006 mint elődjei, azt teljes mértékben itt olvashatjátok, azonban annyit kiemelnék a tömegből, hogy pár újítás egyértelműen arra ad bizonyítékot, hogy a fejlesztők igyekeznek egy kicsit rágyúrni az AI, illetve a taktikai részre. Hisz itt van kapásból ez a Conquest játékmód, egyszerre nyolc csapattal, három Onslaught pályát felölelő küzdőtereken. Nyami.


http://www.beyondunreal.com/daedalus/singlepost.php?id=7983


http://games.tiscali.cz/

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat